| Ονομασία του προϊόντος | εσωτερική/εξωτερική τιμή LCD διαφημιστική οθόνη |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Αποθήκευση | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Εσωτερική ψηφιακή σήμανση LCD |
| Ονομασία του προϊόντος | 43 75 ιντσών οθόνη αφής κατακόρυφη οθόνη LCD διαφημιστική οθόνη LED διαφημιστική μηχανή full hd μεγά |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Αποθήκευση | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Υπαίθριο ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης LCD |
| Κλειστή λέξη | Ηλεκτρονική σήμανση με οθόνη αφής |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Λειτουργία περιστροφής Η ψηφιακή πλακέτα διαφήμισης για εσωτερικούς χώρους |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Κλειστή λέξη | Ψηφιακή διαφάνεια διαφημίσεων |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Δυνατότητα περιστροφής 4K Πλήρης οθόνης κατακόρυφη διαφήμιση |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Κλειστή λέξη | Εσωτερική ψηφιακή επίδειξη συστημάτων σηματοδότησης |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 2024 Νέο Διαφημιστικό μηχάνημα 4K Πλήρης οθόνης κάθετη διαφήμιση αφής ψηφιακή πλακέτα διαφήμισης για |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Κλειστή λέξη | Μόνιμο περίπτερο οθόνης αφής πατωμάτων |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 55 ιντσών περιστροφή εσωτερικό πάτωμα στέκεται Win 10 Σύστημα οθόνη αφής Κιόσκι διαφήμιση οθόνη Τοτέ |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Κλειστή λέξη | Ψηλή οθόνη ψηφιακής σήμανσης |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Εσωτερική οθόνη αφής Κιόσκι 2k Πληροφοριακή οθόνη Διαφημιστικός παίχτης Μέσα Ψηφιακή σήμανση LCD |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Κλειστή λέξη | Κιόσκι οθόνης αφής |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 43 ιντσών Σημερινό οθόνη αφής τηλεόρασης κιόσκι εσωτερική διαφήμιση παίχτης οθόνη οθόνη LCD ψηφιακή |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Κλειστή λέξη | Ελεύθερο μόνιμο ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Διπλές οθόνες εσωτερικό κατακόρυφο τοτέμ Android διαφήμιση βίντεο οθόνη δωρεάν στέκεται ψηφιακή σήμα |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ονομασία του προϊόντος | Διπλές οθόνες 43 ιντσών εσωτερικό πάτωμα στέκεται ψηφιακή σήμανση για την διαφήμιση λιανικής πώλησης |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |