| Κλειστή λέξη | Εικονικές οθόνες |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 2500nit επισημάνετε μεσίτη διαφήμισης διαφημιστική πινακίδα παράθυρο που βλέπει το LCD κατάστημα κατ |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ονομασία του προϊόντος | Καταστήματα 55 65 ιντσών 3000 Νιτ Μεγάλη φωτεινότητα οθόνες κρεμασμένες διαφήμιση ψηφιακή σήμανση |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Κλειστή λέξη | Εικόνα παράθυρου καταστήματος |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ονομασία του προϊόντος | Διαφήμιση Wifi Ψηφιακή σήμανση |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Κλειστή λέξη | Εσωτερική ψηφιακή επίδειξη συστημάτων σηματοδότησης |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 2024 Νέο Διαφημιστικό μηχάνημα 4K Πλήρης οθόνης κάθετη διαφήμιση αφής ψηφιακή πλακέτα διαφήμισης για |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ονομασία του προϊόντος | Αδιάβροχη οθόνη LCD |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Αποθήκευση | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Υπαίθριο ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης LCD |
| Κλειστή λέξη | Δείκτης LCD με τεντωμένη μπάρα τοποθετημένος στον τοίχο |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Υπερευρείας οθόνης LCD τοίχου τοποθετημένη σε ράφι Edge τεντωμένη οθόνη μπάρα για σούπερ μάρκετ Mall |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Κλειστή λέξη | Εμφάνιση LCD κρεμασμένου παραθύρου |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Κρεμάστης οθόνη LCD που απευθύνεται στο παράθυρο Ψηφιακή οθόνη οθόνης σήμανση για οθόνη παράθυρο κατ |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Κλειστή λέξη | Ψηφιακή σήμανση εσωτερικής διαφήμισης |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 55 ιντσών Φώτος 4g Wifi LCD οθόνη οθόνη Τότεμ Κιόσκος εσωτερική διαφήμιση ψηφιακή σήμανση και οθόνη |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP65 |
|---|---|
| Σμήνος | 32GB |
| Επιλογές δικτύου | Δίκτυο WiFi/3G/LAN (προαιρετικό) |
| Γλώσσα | Πολυγλωσσία |
| Βάση | Τοίχος/οροφή/πάτωμα |
| Ονομασία του προϊόντος | 43 75 ιντσών οθόνη αφής κατακόρυφη οθόνη LCD διαφημιστική οθόνη LED διαφημιστική μηχανή full hd μεγά |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Αποθήκευση | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Υπαίθριο ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης LCD |