| Κλειστή λέξη | Παρατηρητές οθόνης παράθυρου καταστήματος |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 49 55 65 ιντσών 2500 νιτ εμπορικές διαφημίσεις οθόνες κρεμασμένες διαφημίσεις ψηφιακές πινακίδες προ |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Κλειστή λέξη | Κρεμασμένη οθόνη παραθύρου |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρονική σήμανση διαφήμισης |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ονομασία του προϊόντος | Υψηλής φωτεινότητας Κρεμαστικό διαφημιστικό οθόνη καταστήματος Παραθυροκοιτάζοντας οθόνη LCD ψηφιακή |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Κλειστή λέξη | Εικονικές οθόνες |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 2500nit επισημάνετε μεσίτη διαφήμισης διαφημιστική πινακίδα παράθυρο που βλέπει το LCD κατάστημα κατ |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ονομασία του προϊόντος | Προσαρμοσμένη οθόνη παράθυρου καταστήματος |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Καταστήματα 55 65 ιντσών 3000 Νιτ Μεγάλη φωτεινότητα οθόνες κρεμασμένες διαφήμιση ψηφιακή σήμανση |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Κλειστή λέξη | Εικόνα παράθυρου καταστήματος |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ονομασία του προϊόντος | Καταστήματα 55 65 ιντσών 2500 Νιτ Μεγάλου φωτεινότητας οθόνες κρεμασμένες διαφημίσεις ψηφιακή σήμανσ |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Κλειστή λέξη | Η ψηφιακή σήμανση 55 ιντσών |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Μεγάλη φωτεινότητα οθόνες κρεμασμένες διαφημίσεις ψηφιακή σήμανση που απευθύνεται στο παράθυρο οθόνη |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ονομασία του προϊόντος | 4G/5G ψηφιακή σήμανση οθόνη παραθύρου |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλιακή οθόνη 55 ιντσών 5000 νιτ Displays Billboard εξωτερικό Αδιάβροχο ψηφιακό παράθυρο Τοτέμ εξωτερ |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |