| αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Χωρητική, υπέρυθρη, LCD, οθόνη αφής |
| Λάμψη | 2500 cd, 2000 cd |
| Βάθος χρώματος | 16-bit |
| Αναλογία αντίθεσης | Αλλος |
| αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Χωρητική, υπέρυθρη, LCD, οθόνη αφής |
| Λάμψη | 2500 cd, 2000 cd |
| Βάθος χρώματος | 16-bit |
| Αναλογία αντίθεσης | Αλλος |
| Ονομασία του προϊόντος | Ζεστό προϊόν 55 ιντσών εξωτερική πλήρης χρωματική οθόνη αφής ψηφιακή σήμανση οθόνη εξωτερική διαφήμι |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Υψηλή φωτεινότητα Αδιάβροχη ψηφιακή σήμανση Εικονική οθόνη διαφήμιση LED οθόνη πάτωμα Στεκό εξωτερικ |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | 43 49 55 ιντσών Ψηφιακή σήμανση εξωτερική Εμπορική οθόνη LCD |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | 55 ιντσών Εξωτερική LCD διαφήμιση διαφήμιση Totem Media Player με λειτουργικό σύστημα Android |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | 55 ιντσών Εξωτερική LCD Σημαιογραφία Διαφήμιση Τότεμ Media Player Ψηφιακή Σημαιογραφία με λειτουργικ |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |
| Εφαρμογή | Εξωτερικά |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος οθόνης | LCD, χωρητικό, αντίσταση |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Χρήση | διαφήμιση, λιανικό εμπόριο, εμπορικό κέντρο, επίδειξη πιάτων, επίδειξη καλωσορίσματος, επιχείρηση αυ |
| Εφαρμογή | Εξωτερικά |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος οθόνης | LCD, χωρητικό, αντίσταση |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Χρήση | διαφήμιση, λιανικό εμπόριο, εμπορικό κέντρο, επίδειξη πιάτων, επίδειξη καλωσορίσματος, επιχείρηση αυ |
| Εφαρμογή | Εξωτερικά |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος οθόνης | LCD, χωρητικό, αντίσταση |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Χρήση | διαφήμιση, λιανικό εμπόριο, εμπορικό κέντρο, επίδειξη πιάτων, επίδειξη καλωσορίσματος, επιχείρηση αυ |