| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρονικές ψηφιακές οθόνες για διαφημίσεις σε σούπερ μάρκετ |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Αποθήκευση | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Κρεμάται στο παράθυρο του καταστήματος Σημαντικά 4K Ηλιακό φως Διαβάσιμο Επισκόπηση του καταστήματος |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| application | Outdoor |
|---|---|
| warranty | 1 Year |
| screen type | LCD, Capacitive, Resistive |
| aspect ratio | 16:9 |
| use | advertising publish, retail store, shopping mall, display of dishes, welcome display, self-service business, exhibition hall, wayfinding, airport, subway, elevator, Restaurant & Hotel Supplies |
| Συνολικές εικόνες | 1920*540 |
|---|---|
| Ενεργή περιοχή εμφάνισης | 585.6 (Χ) Χ 48,19 (Β) ΧΙΛ. |
| Διάρκεια ζωής | 60000 ώρες |
| Πίσω φως | Είδος |
| λογότυπο | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| χαρακτηριστικό | Ασφάλεια |
|---|---|
| Λογότυπο | Λογότυπο Πελάτη |
| Εφαρμογή | Κάρτες διαφήμισης/Διαφήμιση/Πληρωμή |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Θερμική εκτύπωση |
| Φωτεινότητα | 350 Cd/m2 |
| Φωτεινότητα | 500 νιτ |
|---|---|
| Μοντέλο | BEST-364 |
| Υποστηριζόμενες μορφές αρχείων | MP4, AVI, GIF |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC/DC προσαρμοστής |
| Υλικό | Ακρυλικά |
| Ενεργή περιοχή εμφάνισης | 585.6 (Χ) Χ 48,19 (Β) ΧΙΛ. |
|---|---|
| Ιντσα | 16,2 ίντσα |
| Διάρκεια ζωής | 60000 ώρες |
| Τροφοδοσία | AC 100-240V, 50/60Hz |
| Λιμάνι | σενγκζεν |
| Τύπος πάνελ | Πάνελ A+ TFT-LCD 49 ιντσών |
|---|---|
| Αποθήκευση | 16GB |
| Σμήνος | 32GB |
| Επιλογές δικτύου | Δίκτυο WiFi/3G/LAN (προαιρετικό) |
| Εισαγωγή | AC/12V100-240V |
| Κλειστή λέξη | Υπαίθριο ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης LCD |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Υπαίθρια ψηφιακή οθόνη διαφήμισης |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Αποθήκευση | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Κιόσκος αυτοεξυπηρέτησης Παραγγελία και πληρωμή Κιόσκος αποδοτικός Κιόσκος αυτοεξυπηρέτησης Ψηφιακό |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ρομ | 32GB |