| Ονομασία του προϊόντος | 55" 2500 νιτ Δείκτης LCD υψηλής φωτεινότητας |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Υπερευρείας οθόνης LCD τοίχου τοποθετημένη σε ράφι Edge τεντωμένη οθόνη μπάρα για σούπερ μάρκετ Mall |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Εγκαταστάθηκε σε τοίχο οθόνης LCD |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Κλειστή λέξη | Ψηφιακές οθόνες στην άκρη του ράφους |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Υπερευρείας γραμμής Πλατεία Έκτακτη οθόνη Εικονική οθόνη Smart Shelf Διαφήμιση σούπερ μάρκετ με λογι |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ονομασία του προϊόντος | Υψηλής φωτεινότητας υπεραπλανή πίνακα μενού ψηφιακός διαφημιστικός παίχτης διπλής οθόνης παράθυρο κρ |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ονομασία του προϊόντος | 55 ιντσών Ultra-Narrow ψηφιακό παράθυρο οθόνες εσωτερικού υψηλής φωτεινότητας LCD διαφημιστικό παίχτ |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Αποθήκευση | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Τεντωμένη οθόνη φραγμών LCD |
| Ονομασία του προϊόντος | Σούπερ μάρκετ Τύπος τεντωμένου μπαρ Ρεφιού Edge Video Display Strip |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ονομασία του προϊόντος | 21.5 ιντσών Android LCD αυτοπαραγγελία Κιόσκι πληρωμής για το εστιατόριο McDonald's Σύστημα POS με ε |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ρομ | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Εμφάνιση διαφημίσεων στα ράφια |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Υπερευρείας γραμμής Πλατεία Έκτακτη οθόνη Εικονική οθόνη Smart Shelf Διαφήμιση σούπερ μάρκετ με λογι |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Κλειστή λέξη | Εικόνα παράθυρου καταστήματος |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Μεγάλη φωτεινότητα Κρεμαστική οθόνη παραθύρου LCD Διαβάσιμη από το φως του ήλιου οθόνη οθόνης οθόνης |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |