| Κλειστή λέξη | Έξυπνη οθόνη ψηφιακού εξοπλισμού τοίχου |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρονική οθόνη εξωτερικής διαφήμισης LCD που βρίσκεται στο πάτωμα και είναι σχεδιασμένη για τοίχο |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Αποθήκευση | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Τεντωμένη επίδειξη LCD |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Τεντωμένη γραμμή οθόνης LCD 47,1 ιντσών Τεντωμένη γραμμή οθόνης LCD Custom Τεντωμένη γραμμή οθόνης L |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ονομασία του προϊόντος | τεντωμένη γραμμή οθόνης LCD Διαφήμιση Σούπερ μάρκετ τεντωμένη γραμμή οθόνη LCD Custom τεντωμένη γραμ |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Εφαρμογή | Εξωτερικά |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος οθόνης | LCD, χωρητικό, αντίσταση |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Χρήση | διαφήμιση, λιανικό εμπόριο, εμπορικό κέντρο, επίδειξη πιάτων, επίδειξη καλωσορίσματος, επιχείρηση αυ |
| Κλειστή λέξη | Επεκταμένη οθόνη LCD |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Εφημερίδες στα ράφια των σούπερ μάρκετ |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ονομασία του προϊόντος | Υπερευρείας οθόνης LCD τοίχου τοποθετημένη σε ράφι Edge τεντωμένη οθόνη μπάρα για σούπερ μάρκετ Mall |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Αποθήκευση | 32GB |
| Κλειστή λέξη | 24 τεντωμένη ίντσα επίδειξη φραγμών LCD |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 24 ιντσών LCD Τεντωμένη μπάρα LCD Σούπερ μάρκετ Υπερ-ευρεία οθόνη ράφι |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ονομασία του προϊόντος | Τείχος τοποθετημένος σε ράφι Τμήμα τεντωμένης μπάρας Τεντωμένη μπάρα Εικαστική οθόνη LCD |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Εικονική οθόνη αφής με τεντωμένη μπάρα |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Κλειστή λέξη | Τεντωμένη οθόνη φραγμών LCD |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 23.1 ίντσες έξυπνο λιανικό ψηφιακό ράφι Led Display Racks Stretch Bar Type Lcd Display για το ράφι τ |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |