| Κλειστή λέξη | Εμφάνιση διαφημίσεων Android |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 43" 49" 55" 1.98cm Υπερ λεπτός Android Βίντεο Διαφήμιση Παράθυρο Γυάλινη οθόνη Εμφάνιση Κρέμασμα Διπ |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ονομασία του προϊόντος | Υψηλής φωτεινότητας Κρεμαστικό διαφημιστικό οθόνη καταστήματος Παραθυροκοιτάζοντας οθόνη LCD ψηφιακή |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Υπερ- λεπτή κούκλα υψηλής φωτεινότητας κρεμασμένη παράθυρο καταστήματος LCD οθόνη διαφήμισης οθόνη δ |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ονομασία του προϊόντος | 55 ιντσών οθόνη ψηφιακής διαφήμισης |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ψήφισμα | 1920x1080 |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Επιδαπέδιο |
| Λειτουργικό Σύστημα | Αρρενωπός, παράθυρα, linux |
| ΕΜΒΟΛΟ | 2GB DDR3, 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Τύπος οθόνης | LCD, LED |
| Κλειστή λέξη | Εικονίδιο LCD που κρεμάται από παράθυρο καταστήματος |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Εικόνα παράθυρου καταστήματος |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Λάμψη | 1500-3000cd/m2 |
|---|---|
| Αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Τύπος οθόνης | Χωρητική, υπέρυθρη, LCD |
| Βάθος χρώματος | 16-bit |
| Αναλογία αντίθεσης | Αλλος |
| Ονομασία του προϊόντος | 32 43 55 65 75 86 ιντσών οθόνη παραθύρου καταστήματος |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Κλειστή λέξη | Ψηφιακές οθόνες αεροδρομίου |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Υψηλής φωτεινότητας οθόνη μπαρ LCD Αεροδρόμιο ψηφιακή σήμανση ψηφιακό ράφι διάταξη μπαρ οθόνη |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Κλειστή λέξη | Εικόνα παράθυρου καταστήματος |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 55 ιντσών Υψηλή φωτεινότητα Κρέμασε το κατάστημα Διαφήμιση Εμφάνιση Παράθυρο Αντιμετωπίζοντας οθόνη |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |