| Ψήφισμα | 1920x1080, 3840x2160 |
|---|---|
| Αναλογία διαστάσεων | 16: 9 |
| Λάμψη | 350cd, 500cd, 800cd, 2000cd, 2500cd |
| Διαχείριση συσκευών εξ αποστάσεως | Ενσωμάτωση API, Παρακολούθηση κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, Απομακρυσμένη διαχείριση περιεχομένου |
| Προμηθευτής | Αρχικός κατασκευαστής, ODM, OEM |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Αποθήκευση | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Εικονική οθόνη οθόνης οροφής |
| Κλειστή λέξη | Τεντωμένη επίδειξη φραγμών LCD |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Υπερευρείας μπάρας οθόνη τεντωμένη οθόνη LCD έξυπνη ράφι διαφήμιση σούπερ μάρκετ |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ονομασία του προϊόντος | 55 ιντσών οθόνη παραθύρου καταστήματος 3000 νιτ LCD οθόνη διαφήμισης οθόνη πάτωμα κρεμασμένο κινητή |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Προσαρμοσμένη οθόνη παράθυρου καταστήματος |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Εικονική διαφήμιση οθόνη ψηφιακή σήμανση με Wifi Android Motherboard για διαφημιστική οθόνη |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Αδιάβροχη οθόνη LCD |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Αποθήκευση | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Υπαίθριο ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης LCD |
| Κλειστή λέξη | 55 ιντσών εμπορική οθόνη |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Υψηλής ποιότητας 55 ιντσών εξωτερική ψηφιακή σήμανση πάτωμα στέκεται Κιόσκι IP65 Εμπορική οθόνη LCD |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Κλειστή λέξη | 43 ιντσών οθόνη οθόνης |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Εμφάνιση ίντσες οθόνη 5000nits Σημάδια Αδιάβροχο στύλο Εστιατόριο που αντιμετωπίζει ψηφιακή οθόνη Πί |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Υψηλή φωτεινότητα Αδιάβροχη ψηφιακή σήμανση Εικονική οθόνη διαφήμιση LED οθόνη πάτωμα Στεκό εξωτερικ |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |