| Κλειστή λέξη | σύστημα σηματοδότησης επίδειξης LCD |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Διπλές οθόνες Διαφήμιση Εμφάνιση εσωτερικού δαπέδου Στάση ψηφιακή σήμανση για λιανικό εμπόριο Διαφήμ |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Τύπος K Πληροφοριακή οθόνη Διαφήμιση μέσων Παίκτης κατακόρυφη LCD ψηφιακή σήμανση |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ρομ | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Ψηφιακή σήμανση εσωτερικής διαφήμισης |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 55 ιντσών Φώτος 4g Wifi LCD οθόνη οθόνη Τότεμ Κιόσκος εσωτερική διαφήμιση ψηφιακή σήμανση και οθόνη |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Κλειστή λέξη | Εικόνα LCD στην άκρη του ράφους |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Ψηφιακό διαφημιστικό ράφι Τμήμα τεντωμένη μπάρα οθόνη LCD ψηφιακή αφίσα και σήμανση |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ονομασία του προϊόντος | οθόνη τέντωμα μπάρα LCD καταστήματα ράφια τέντωμα 23.1 24 28 36 37 43 ιντσών υπεράκτιο ράφι σούπερ μ |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Αποθήκευση | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Υπερ λεπτός 55 65 ιντσών κρεμασμένος όρος διπλή πλευρική διαφήμιση οθόνη παράθυρο οροφή οθόνη LCD ψη |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Κρεμαστική οθόνη LCD οθόνη παραθύρου κατακόρυφη οθόνη οροφής ψηφιακή σήμανση LCD κατάστημα λιανικής |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ονομασία του προϊόντος | 4G/5G ψηφιακή σήμανση οθόνη παραθύρου |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Android ψηφιακή σήμανση Ethernet Wifi Supper Slim lcd διαφημιστικός παίχτης με CMS |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Διπλές οθόνες Εικονική οθόνη Κιόσκι 2k εσωτερική διαφήμιση Player οθόνη οθόνη HD LCD Led ψηφιακή σήμ |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ρομ | 32GB |