| Ονομασία του προϊόντος | 55 65 75 ιντσών 3500 Νιτ εξωτερική αδιάβροχη οθόνη LCD διαφήμισης Digital Signage εξωτερικό τότεμ πά |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Κινέζος κατασκευαστής προμήθειες 19,5 ιντσών LCD Bar Display Stretch Oem Odm Bar LCD Display για εσω |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Κλειστή λέξη | Η ψηφιακή σήμανση 55 ιντσών |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Μεγάλη φωτεινότητα οθόνες κρεμασμένες διαφημίσεις ψηφιακή σήμανση που απευθύνεται στο παράθυρο οθόνη |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ονομασία του προϊόντος | Καταστήματα 55 65 ιντσών 2500 Νιτ Μεγάλου φωτεινότητας οθόνες κρεμασμένες διαφημίσεις ψηφιακή σήμανσ |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Κλειστή λέξη | Διαφημιστική οθόνη ψηφιακής σήμανσης |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Μεγάλη φωτεινότητα οθόνες κρεμασμένες διαφημίσεις ψηφιακή σήμανση που απευθύνεται στο παράθυρο οθόνη |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Κλειστή λέξη | Εικόνα παράθυρου καταστήματος |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρονική σήμανση διαφήμισης |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Κλειστή λέξη | Κρεμασμένη οθόνη παραθύρου |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρονική σήμανση διαφήμισης |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Πρωτόκολλο Onetwork | TCP IP/PPPOE/ICMP/DHCP/DNS/FTP/HTTP |
|---|---|
| Θέση | Shenzhen, Κίνα |
| Βάση | Τοίχος/οροφή/πάτωμα |
| Αποθήκευση | 16GB |
| Οθόνη οθόνης | 55 ίντσες (Άλλο μέγεθος προσαρμοσμένο) |
| Αποθήκευση | 16GB |
|---|---|
| Γωνιά προβολής | 178 ° |
| Σμήνος | 32GB |
| Εισαγωγή | AC/12V100-240V |
| Πρωτόκολλο Onetwork | TCP IP/PPPOE/ICMP/DHCP/DNS/FTP/HTTP |
| Κλειστή λέξη | Ψηρά διαφημιστική οθόνη ψηφιακής σήμανσης |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Εξωτερική Αδιάβροχη οθόνη LCD Προσαρμοσμένη πλήρως χρωματική ψηφιακή σήμανση LCD διαφήμιση |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |