| Ονομασία προϊόντος | 55 65 ιντσών Αδιάβροχο Ip65 Εξωτερικό Τότεμ Κιόσκι Ψηφιακή Σημαιογραφία LCD Διαφήμιση Στάση Επαφή LC |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Αποθήκευση | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Υπαίθριο ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης LCD |
| Κλειστή λέξη | Εξωτερική οθόνη ψηφιακής σήμανσης LCD |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 75 ιντσών εξωτερική οθόνη ψηφιακής σήμανσης LCD διαφήμιση στέκεται εξωτερική οθόνη LCD τοτέμ διαφήμι |
| CPU | RK3568, τετράπυρη ARM Cortex-A55 |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Κλειστή λέξη | Εξωτερική οθόνη διαφήμισης με ψηφιακή σήμανση LCD |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 55 ιντσών ψηφιακή σήμανση εξωτερική οθόνη LCD ψηφιακή σήμανση |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ονομασία του προϊόντος | 55 ιντσών Σημείο διαφήμισης σε όρθιο πάτωμα LCD ψηφιακή σήμανση LCD ψηφιακή σήμανση επιχειρηματικό π |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ρομ | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Εικονική οθόνη διαφήμισης κιόσκου οθόνη αφής ψηφιακής σήμανσης και οθόνης |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ρομ | 32GB |
| Ονομασία προϊόντος | 55 ιντσών εσωτερική οθόνη LCD οθόνης οθόνης οθόνης Ultra Slin Διαφήμιση ψηφιακή σήμανση για οθόνη πα |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ρομ | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Προσαρμοσμένη ψηφιακή σήμανση και διπλής όψης 55 ιντσών HD υψηλής φωτεινότητας διαφήμιση παράθυρο κα |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ρομ | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Εσωτερική ψηφιακή σήμανση LCD |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Εσωτερική οθόνη αφής LCD Εξωτερική διαφήμιση Τότεμ Κιόσκι CMS Λογισμικό LED οθόνη ψηφιακή σήμανση κα |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Κλειστή λέξη | Υπερ λεπτή οθόνη LCD |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Υψηλής φωτεινότητας οθόνη μπαρ LCD αεροδρόμιο ψηφιακή σήμανση ψηφιακό ράφι |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Κλειστή λέξη | Ψηφιακή σήμανση με προορισμό το παράθυρο |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 43 55 ιντσών Υψηλή φωτεινότητα Κρεμάται Εμπορικό Διαφημιστικό Δίσκο Παράθυρο Αντιμετωπίζοντας Ψηφιακ |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |