| Κλειστή λέξη | ψηφιακή σήμανση υψηλής φωτεινότητας |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Υψηλής φωτεινότητας υπεραπλανή πίνακα μενού ψηφιακός διαφημιστικός παίχτης διπλής οθόνης παράθυρο κρ |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Κλειστή λέξη | διαδραστικό κιόσκι ψηφιακής σήμανσης |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Φαρμακευτική τιμή 43 49 55 ιντσών Ψηφιακή σήμανση Διαδραστικό περίπτερο εξωτερικό Εμπορική οθόνη LCD |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ονομασία του προϊόντος | 4G/5G ψηφιακή σήμανση οθόνη παραθύρου |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ονομασία του προϊόντος | 55 ιντσών εσωτερικό LCD διαδραστικές οθόνες αφής ψηφιακή σήμανση Κίος διαφήμισης Media Player για πρ |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | 43 ίντσες Κρεμαστικό διπλό παράθυρο διαφήμιση Κρεμαστική ψηφιακή σήμανση |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ρομ | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | 43 ιντσών υψηλής αντίθεσης οθόνη LCD 2500 νιτς οθόνη LCD εξωτερική προσαρμοσμένη |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Εικονική διαφάνεια διαφάνειας διαφημίσεων |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Αποθήκευση | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Δείκτης ψηφιακής διαφήμισης Android |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Διπλές οθόνες Εντός χώρου Android διαφήμιση βίντεο οθόνη lcd ψηφιακή σήμανση |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Κλειστή λέξη | Διαφανές κιόσκι στάθμευσης |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Διαφανές πάτωμα στάσιμο κιόσκι Διπλή πλευρική οθόνη LCD Διαφήμιση Ψηφιακή οθόνη Σημαιογραφία γυάλινο |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ονομασία του προϊόντος | Στάσιμο στο πάτωμα Διαφημιστικά περίπτερα Απομακρυσμένη ενημέρωση Android κατακόρυφο τοτέμ Ψηφιακή σ |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ρομ | 32GB |