| Ονομασία του προϊόντος | Υπερ φωτεινή οθόνη παραθύρου κρεμάστε οθόνη οθόνης LCD για κατάστημα 55inch έξυπνη τηλεόραση οθόνη π |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ονομασία του προϊόντος | 43 55 ιντσών Εσωτερική ελεύθερη στάση χωρητικότητα οθόνη αφής κιόσκι ψηφιακή σήμανση και οθόνες με κ |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |
| Εφαρμογή | Εξωτερικά |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος οθόνης | LCD, χωρητικό, αντίσταση |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Χρήση | διαφήμιση, λιανικό εμπόριο, εμπορικό κέντρο, επίδειξη πιάτων, επίδειξη καλωσορίσματος, επιχείρηση αυ |
| Κλειστή λέξη | Παρατηρητές οθόνης παράθυρου καταστήματος |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 49 55 65 ιντσών 2500 νιτ εμπορικές διαφημίσεις οθόνες κρεμασμένες διαφημίσεις ψηφιακές πινακίδες προ |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Κλειστή λέξη | Διαδραστική οθόνη παράθυρου καταστήματος |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Διαδραστικές βιτρίνες διαφήμισης, βιτρίνες με ψηφιακή πινακίδα, κρεμαστές βιτρίνες διαφήμισης, οθόνε |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ονομασία του προϊόντος | 2500 Nits Εικονίδιο παράθυρου καταστήματος |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Κλειστή λέξη | Εμφάνιση διαφημίσεων Android |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 43" 49" 55" 1.98cm Υπερ λεπτός Android Βίντεο Διαφήμιση Παράθυρο Γυάλινη οθόνη Εμφάνιση Κρέμασμα Διπ |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Τροφοδοσία | AC 100-240V, 50/60Hz |
|---|---|
| Υποστηριζόμενες μορφές | MP3, WMA,WAV,APE,FLAC,AAC,OGG,M4A,3GPP |
| Δυναμικό | DC12V |
| λογότυπο | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Γλώσσα μενού | Κινεζικά, αγγλικά, προσαρμοσμένος |
| Ονομασία του προϊόντος | Υψηλής φωτεινότητας Κρεμαστικό διαφημιστικό οθόνη καταστήματος Παραθυροκοιτάζοντας οθόνη LCD ψηφιακή |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Κλειστή λέξη | Κιόσκι οθόνης αφής |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 43 ιντσών Σημερινό οθόνη αφής τηλεόρασης κιόσκι εσωτερική διαφήμιση παίχτης οθόνη οθόνη LCD ψηφιακή |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |