| Κλειστή λέξη | Εικονικές οθόνες |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 2500nit επισημάνετε μεσίτη διαφήμισης διαφημιστική πινακίδα παράθυρο που βλέπει το LCD κατάστημα κατ |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Κλειστή λέξη | Δείκτης παραθύρου λιανικού εμπορίου |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Μεγάλη φωτεινότητα 2500 Nits Κρεμασμένο πάτωμα Στάσιμο Highlight παράθυρο LCD οθόνη ψηφιακή σήμανση |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ονομασία του προϊόντος | 55 ιντσών Uhd Πολλαπλή οθόνη αφής διαφήμιση οθόνη εσωτερικό πάτωμα στέκεται ψηφιακή σήμανση για λιαν |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Εσωτερικό πάτωμα που στέκεται το ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Εσωτερικό περίπτερο οθόνης αφής |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Τύπος Κ Εσωτερική οθόνη αφής Κιόσκι 2k Πληροφοριακή οθόνη Διαφημιστικός παίχτης Ψηρά LCD ψηφιακή σήμ |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ψήφισμα | 1920x1080 |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Επιδαπέδιο |
| Λειτουργικό Σύστημα | Αρρενωπός, παράθυρα, linux |
| ΕΜΒΟΛΟ | 2GB DDR3, 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Τύπος οθόνης | LCD, LED |
| Λάμψη | 2500-3000cd/m2 |
|---|---|
| Αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Τύπος οθόνης | Χωρητική, υπέρυθρη, LCD |
| Βάθος χρώματος | 16-bit |
| Αναλογία αντίθεσης | Αλλος |
| Ονομασία του προϊόντος | Εμπορικό Κέντρο Κρεμαστική οθόνη LCD Εμπορική τηλεόραση Ψηφιακή οθόνη Μοναδική και διπλής όψης Επικα |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Λάμψη | 2500-3000cd/m2 |
|---|---|
| Αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Τύπος οθόνης | Χωρητική, υπέρυθρη, LCD |
| Βάθος χρώματος | 16-bit |
| Αναλογία αντίθεσης | Αλλος |
| Ψήφισμα | 1920x1080 |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Επιδαπέδιο |
| Λειτουργικό Σύστημα | Αρρενωπός, παράθυρα, linux |
| ΕΜΒΟΛΟ | 2GB DDR3, 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Τύπος οθόνης | LCD, LED |