| Θέση | Shenzhen, Κίνα |
|---|---|
| Τύπος πάνελ | Πάνελ A+ TFT-LCD 49 ιντσών |
| Αποθήκευση | 16GB |
| Γωνιά προβολής | 178 ° |
| Οθόνη οθόνης | 55 ίντσες (Άλλο μέγεθος προσαρμοσμένο) |
| Θέση | Shenzhen, Κίνα |
|---|---|
| Μέγιστη ανάλυση | 1080*1920 |
| Πρωτόκολλο Onetwork | TCP IP/PPPOE/ICMP/DHCP/DNS/FTP/HTTP |
| Σμήνος | 32GB |
| Οθόνη οθόνης | 55 ίντσες (Άλλο μέγεθος προσαρμοσμένο) |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP65 |
|---|---|
| Σμήνος | 32GB |
| Επιλογές δικτύου | Δίκτυο WiFi/3G/LAN (προαιρετικό) |
| Γλώσσα | Πολυγλωσσία |
| Βάση | Τοίχος/οροφή/πάτωμα |
| Σμήνος | 32GB |
|---|---|
| Αποθήκευση | 16GB |
| Θέση | Shenzhen, Κίνα |
| Γωνιά προβολής | 178 ° |
| Επίδειξη | TFT-LCD 32 ιντσών χωρίς αφής |
| Κλειστή λέξη | Υψηλής φωτεινότητας εσωτερική ψηφιακή σήμανση LCD |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Επικοινωνίες με ηλεκτρονικό κινητό |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Κλειστή λέξη | Ψηφιακή σήμανση στο προαύλιο |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Κρεμασμένο κατάστημα υψηλή φωτεινότητα προκοινοπωλείο λιανική πώληση παράθυρο οθόνη LCD οθόνη ψηφιακ |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Κλειστή λέξη | ψηφιακή σήμανση λιανικού εμπορίου |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Καταστήματα λιανικής πώλησης 55 65inch Indoor 700nits Android11 Ceiling Hanging Advertising Double S |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Κλειστή λέξη | Εξωτερικό ψηφιακό τοτέμ |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Εξωτερική διαφήμιση LCD διαφήμιση Totem Media Player Ψηφιακές οθόνες σήμανσης |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Κλειστή λέξη | Υπερ λεπτή ψηφιακή σήμανση |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Σεξουαλική 32''-65'TV Υπερ λεπτή ψηφιακή σήμανση και οθόνες Android τοίχος LCD διαφήμιση οθόνη πάτωμ |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Πρωτόκολλο Onetwork | TCP IP/PPPOE/ICMP/DHCP/DNS/FTP/HTTP |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος | Προσαρμοσμένος |
| Γλώσσα | Πολυγλωσσία |
| Βάση | Τοίχος/οροφή/πάτωμα |
| Γωνιά προβολής | 178 ° |