| Ονομασία του προϊόντος | Καταστήματα 55 65 ιντσών 2000 Νιτ Μεγάλη φωτεινότητα οθόνες κρεμασμένες διαφήμιση ψηφιακή σήμανση |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Ζεστό προϊόν 55 ιντσών εξωτερική πλήρης χρωματική οθόνη αφής ψηφιακή σήμανση οθόνη εξωτερική διαφήμι |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |
| Θέση | Shenzhen, Κίνα |
|---|---|
| Αδιάβροχο βαθμό | IP65 |
| Προσαρμοσμένος | Προσαρμοσμένος |
| Πρωτόκολλο Onetwork | TCP IP/PPPOE/ICMP/DHCP/DNS/FTP/HTTP |
| Επιλογές δικτύου | Δίκτυο WiFi/3G/LAN (προαιρετικό) |
| αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Χωρητική, υπέρυθρη, LCD, οθόνη αφής |
| Λάμψη | 2500 cd, 2000 cd |
| Βάθος χρώματος | 16-bit |
| Αναλογία αντίθεσης | Αλλος |
| αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Χωρητική, υπέρυθρη, LCD, οθόνη αφής |
| Λάμψη | 2500 cd, 2000 cd |
| Βάθος χρώματος | 16-bit |
| Αναλογία αντίθεσης | Αλλος |
| αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Χωρητική, υπέρυθρη, LCD, οθόνη αφής |
| Λάμψη | 2500 cd, 2000 cd |
| Βάθος χρώματος | 16-bit |
| Αναλογία αντίθεσης | Αλλος |
| αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Χωρητική, υπέρυθρη, LCD, οθόνη αφής |
| Λάμψη | 2500 cd, 2000 cd |
| Βάθος χρώματος | 16-bit |
| Αναλογία αντίθεσης | Αλλος |
| Λάμψη | 2500 cd, 2000 cd |
|---|---|
| αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Τύπος οθόνης | Χωρητική, υπέρυθρη, LCD |
| Βάθος χρώματος | 16-bit |
| Αναλογία αντίθεσης | Αλλος |
| Ονομασία του προϊόντος | 85 65 55 43 ιντσών εξωτερική οθόνη LCD διαφήμισης οθόνη οθόνης περίπτερο ψηφιακή σήμανση και οθόνες |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Αποθήκευση | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Υπαίθριο ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης LCD |
| Τεχνολογία LCD | Τεχνολογία πίνακα ADS |
|---|---|
| Συνολικές εικόνες | 1920*540 |
| Μέγεθος προϊόντος | 921 (h) x205.7 (v) x43 (d) mm |
| Χρήση | Εσωτερική επίδειξη διαφήμισης LCD |
| Ιντσα | 16,2 ίντσα |