| Κλειστή λέξη | Εσωτερική ψηφιακή επίδειξη συστημάτων σηματοδότησης |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 2024 Νέο Διαφημιστικό μηχάνημα 4K Πλήρης οθόνης κάθετη διαφήμιση αφής ψηφιακή πλακέτα διαφήμισης για |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Κλειστή λέξη | Υπαίθριο ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης LCD |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Κίνα Σχεδιασμός έξυπνες οθόνες 4K Touch Totem Player Επιχειρηματική Εμπορική Μάρκετινγκ Διαφήμιση Εξ |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Κλειστή λέξη | Ψηφιακή σήμανση στα ράφια των σούπερ μάρκετ |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Εικονική οθόνη Led LCD Εικονική σήμανση LED Backlight Εικονική οθόνη διαφήμισης Εικονική οθόνη |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ονομασία του προϊόντος | Εξωτερικά εμπορικά κέντρα LCD Screen Player Digital Totem Smart Signage Εμπορικός διαφημιστικός εξοπ |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Αποθήκευση | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Υπαίθριο ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης LCD |
| Κλειστή λέξη | Ψηφιακή σήμανση και οθόνες που στέκονται στο πάτωμα |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Στάσιμο ψηφιακό σήμα και οθόνη Wifi Lcd οθόνη Τότεμ Κιόσκ 55 ιντσών εσωτερική διαφήμιση εξοπλισμός π |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ονομασία του προϊόντος | Λιανική πώληση 23.1 ιντσών 60 cm ψηφιακή σήμανση τεντωμένη οθόνη μπαρ για ράφι του σούπερ μάρκετ |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Αποθήκευση | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Στήριγμα πάτωμα Σινάγη Δείκτης Wifi Εικονική οθόνη Κίος ψηφιακή σήμανση Lcd Διαφημιστικός παίχτης εσ |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Εικονική οθόνη διαφήμισης |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Κίνα Εταιρεία Προσαρμογή 49 ιντσών LCD διαφημιστική οθόνη Τότεμ Κιόσκι εσωτερική ψηφιακή σήμανση και |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Κλειστή λέξη | Το διπλάσιο πλαισίωσε το ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης 43 ίντσα |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 43 ιντσών κρεμαστή οθόνη LCD διαφήμιση οθόνη κρεμαστή διπλή πλευρά ψηφιακή σήμανση |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ονομασία του προϊόντος | εσωτερική/εξωτερική τιμή LCD διαφημιστική οθόνη |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Αποθήκευση | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Εσωτερική ψηφιακή σήμανση LCD |