| Κλειστή λέξη | Υπαίθριο ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης LCD |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Εξοπλισμός εξωτερικής έξυπνης οθόνης LCD διαφήμισης |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ονομασία του προϊόντος | 3000 Νιτ Μεγάλη φωτεινότητα οθόνες κρεμασμένες διαφημίσεις ψηφιακή σήμανση οθόνη LCD |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Κλειστή λέξη | Εξωτερική οθόνη ψηφιακής σήμανσης |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Οθόνες πλήρους χρώματος ψηφιακής διαφήμισης 43 ιντσών εξωτερική οθόνη διαφήμισης LCD |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλιακή οθόνη 55 ιντσών 5000 νιτ Displays Billboard εξωτερικό Αδιάβροχο ψηφιακό παράθυρο Τοτέμ εξωτερ |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Υπερ-ευρύτατη οθόνη LCD 29,3 ιντσών για σούπερ μάρκετ |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Κλειστή λέξη | 4K εξωτερικές οθόνες ψηφιακής σήμανσης 43 ιντσών οθόνη LCD διαφήμισης |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 55 65 ιντσών Φώτος Στάσιμο 4K Διαφήμιση Ψηφιακό Τότεμ Media Player Εικονική οθόνη LCD Εξωτερική IP65 |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Εμφάνιση ψηφιακής σήμανσης LCD στο πάτωμα |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Αποθήκευση | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Υπαίθριο ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης LCD |
| Κλειστή λέξη | Εμφάνιση ψηφιακής σήμανσης στο πάτωμα |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Στάδιο δαπέδου Ψηφιακή σήμανση και οθόνες Android WIFI IPS Εικονική οθόνη Κίοςκ Εντός χώρου FHD LCD |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Λάμψη | 1500-3000cd/m2 |
|---|---|
| Αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Τύπος οθόνης | Χωρητική, υπέρυθρη, LCD |
| Βάθος χρώματος | 16-bit |
| Αναλογία αντίθεσης | Αλλος |
| Κλειστή λέξη | ψηφιακή επίδειξη συστημάτων σηματοδότησης 55 ίντσας |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 55 ιντσών εσωτερική οθόνη LCD οθόνης οθόνης οθόνης Ultra Slin Διαφήμιση ψηφιακή σήμανση για οθόνη πα |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |