| Κλειστή λέξη | Εικονική οθόνη σήμανσης |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Καλύτερα πωλούμενο έξυπνο περίπτερο κάθετη LCD διαφημιστική οθόνη ψηφιακή πινακίδα Τοτέμ πάτωμα στέκ |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Κλειστή λέξη | Διπλής πλευράς οθόνη LCD σήμανσης |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Διπλές πλευρικές οθόνες εσωτερική HD LCD Led ψηφιακή σήμανση |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Κλειστή λέξη | Εικονική οθόνη σήμανσης |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Στήριξη επιπέδου Win 10 Σύστημα Εικονική οθόνη Κιοστό Διαφημιστική οθόνη Τοτέμ Ψηφιακή σήμανση και ο |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ονομασία του προϊόντος | 43 ιντσών περιστρέψτε λειτουργία Touch display ψηφιακή πλακέτα διαφήμισης για εσωτερικούς χώρους |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ρομ | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Υπαίθριο σύστημα σηματοδότησης LCD |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Εξοπλισμός εξωτερικής σήμανσης LCD Εικονική οθόνη αφής Διαφήμιση Τότεμ Media Player Ψηφιακές οθόνες |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ονομασία του προϊόντος | εσωτερική/εξωτερική τιμή LCD διαφημιστική οθόνη |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Αποθήκευση | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Εσωτερική ψηφιακή σήμανση LCD |
| Κλειστή λέξη | Εμφάνιση ψηφιακής σήμανσης που τοποθετείται στον τοίχο |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | οθόνη σήμανσης ψηφιακή σήμανση και ψηφιακή οθόνη οθόνης LCD κρεμαστή οροφή τοίχος τοποθέτηση ψηφιακή |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ονομασία του προϊόντος | 55 ιντσών Εξωτερική LCD Σημαιογραφία Διαφήμιση Τότεμ Media Player Ψηφιακή Σημαιογραφία με λειτουργικ |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Εσωτερική οθόνη ψηφιακής σήμανσης Διαδραστική οθόνη διαφήμισης LCD |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Καλύτερα πωλούμενο έξυπνο περίπτερο κάθετο τότεμ πάτωμα όρθια οθόνη αφής οθόνη LCD διαφήμιση οθόνη ψ |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |