| Ονομασία του προϊόντος | 32 43 55 ιντσών Φώτος όρθιος Εσωτερική οθόνη LCD διαφήμισης Ψηφιακή σήμανση οθόνη |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ρομ | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Επιδαπέδια Ψηφιακή σήμανση |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Στάσιμο στο πάτωμα Εσωτερική οθόνη διαφήμισης LCD |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ονομασία του προϊόντος | Ζεστή πώληση 43 49 55 65 ιντσών κατακόρυφη σήμανση οθόνη περίπτερο 4K βιντεοπαίκτης LCD διαφήμιση οθ |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ρομ | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Κίος κάθετης σήμανσης 4K βιντεοπαίκτης LCD διαφήμισης με οθόνη αφής με CMS |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ρομ | 32GB |
| Κλειστή λέξη | ψηφιακή σήμανση βιτρίνας |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 55 ιντσών Εμπορικό κρεμασμένο υψηλή φωτεινότητα Εμπορικό παράθυρο λιανικής πώλησης οθόνη LCD οθόνη ψ |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ονομασία του προϊόντος | 55 ιντσών Εξωτερική LCD διαφήμιση διαφήμιση Totem Media Player με λειτουργικό σύστημα Android |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Δείκτης αφής Wi-Fi χωρητικού χαρακτήρα, τοίχος, ψηφιακή σήμανση, διαφήμιση LCD |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Κίνα Φαρμακείο 43 ιντσών Στάδιο Φόρουμ Ψηφιακή Σημαιογραφία Εμφάνιση Μηχανή Android Wifi Lcd Monitor |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Εσωτερικό έξυπνο περίπτερο κάθετη οθόνη διαφήμισης LCD διαδραστική οθόνη ψηφιακή πινακίδα τότεμ πάτω |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ρομ | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Προσαρμοσμένη οθόνη ψηφιακής σήμανσης 4K και παίκτης υψηλής φωτεινότητας θερμαινόμενο γυαλί εσωτερικ |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ρομ | 32GB |