| Ονομασία του προϊόντος | εσωτερική/εξωτερική τιμή LCD διαφημιστική οθόνη |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Αποθήκευση | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Εσωτερική ψηφιακή σήμανση LCD |
| Ονομασία του προϊόντος | Διπλές οθόνες 43 ιντσών εσωτερικό πάτωμα στέκεται ψηφιακή σήμανση για την διαφήμιση λιανικής πώλησης |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | 43 75 ιντσών οθόνη αφής κατακόρυφη οθόνη LCD διαφημιστική οθόνη LED διαφημιστική μηχανή full hd μεγά |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Αποθήκευση | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Υπαίθριο ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης LCD |
| Ονομασία του προϊόντος | Εξωτερικό εμπορικό κέντρο LCD Screen Player Ψηφιακό Τοτέμ |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Αποθήκευση | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Υπαίθριο ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης LCD |
| Ονομασία του προϊόντος | Λιανική πώληση Επεξεργασμένο μέγεθος 24 Εφημερίδες σούπερ μάρκετ Ultra Wide LCD Stretch Bar σχήμα οθ |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Κρεμαστική 43 ιντσών 2500 νιτ LCD οθόνη παράθυρο καταστήματος υψηλή φωτεινότητα χονδρική εμπορική οθ |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Πρωτόκολλο Onetwork | TCP IP/PPPOE/ICMP/DHCP/DNS/FTP/HTTP |
|---|---|
| Εισαγωγή | AC/12V100-240V |
| Μέγιστη ανάλυση | 1080*1920 |
| Επίδειξη | TFT-LCD 32 ιντσών χωρίς αφής |
| Γλώσσα | Πολυγλωσσία |
| Ονομασία του προϊόντος | 65" Διαφημιστικός Παίκτης ψηφιακή πινακίδα και αρχική οθόνη LCD τοίχος τοποθέτηση ψηφιακή πινακίδα L |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρονική οθόνη LCD διαφήμιση διαφήμιση μάρκετινγκ ψηφιακή μάρκετινγκ |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ρομ | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | 43 ιντσών εσωτερική οθόνη ψηφιακής σήμανσης διαδραστική οθόνη διαφήμισης LCD |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |