| Ονομασία του προϊόντος | 43 49 55 ιντσών Ψηφιακή σήμανση εξωτερική Εμπορική οθόνη LCD |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Κρεμώντας ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Android Βίντεο Διαφήμιση Παράθυρο Γυάλινη οθόνη Εμφάνιση Εμφάνιση Δυστυχής πλευράς LCD Ψηφιακή σήμαν |
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ονομασία του προϊόντος | 43 49 55inch Υπερ λεπτή ψηφιακή σήμανση διπλή οθόνη διπλής οθόνης Διπλής πλευράς Διαφημιστικός παίχτ |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ραμ | 2GB |
| Ρομ | 32GB |
| Ονομασία του προϊόντος | Εσωτερική οθόνη αφής Κιόσκι 2k Πληροφοριακή οθόνη Διαφημιστικός παίχτης Μέσα Ψηφιακή σήμανση LCD |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ρομ | 32GB |
| Μορφή βίντεο | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Αποθήκευση | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Εσωτερική ψηφιακή σήμανση LCD |
| αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Χωρητική, υπέρυθρη, LCD, οθόνη αφής |
| Λάμψη | 2500 cd, 2000 cd |
| Βάθος χρώματος | 16-bit |
| Αναλογία αντίθεσης | Αλλος |
| Ονομασία του προϊόντος | εσωτερική/εξωτερική τιμή LCD διαφημιστική οθόνη |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Αποθήκευση | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Εσωτερική ψηφιακή σήμανση LCD |
| Ονομασία του προϊόντος | Στερεωμένο γυάλινο πάτωμα στέκεται 32 43 50 55 65 ιντσών ψηφιακή σήμανση και προβάλλει διαφημιστικά |
|---|---|
| CPU | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Ραμ | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ρομ | 32GB |
| Κλειστή λέξη | Κιόσκος πληρωμών αυτοεξυπηρέτησης |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή παραγγελίας Κιόσκι αυτοεξυπηρέτησης Μικρό συμπαγές σύστημα παραγγελίας Κιόσκι POS Πληρώστε αυ |
| Συσκευαστή | Τετραπυρηνή Cortex-A17, 1,8GHz |
| Μνήμη RAM | 2GB |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Ψήφισμα | 3840X2160, 1920*1080 |
|---|---|
| Τάση εισόδου | AC100~240V 50/60 HZ, |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, ελεύθερα ανταλλακτικά, συντήρηση τομ |
| Κύριο σύστημα ελέγχου | Nova/Gray Scale |
| Front Service | Μαγνητικές μονάδες μπροστινής πρόσβασης για γρήγορη επισκευή χωρίς εργαλεία. |